.

.

Аисо Рачно Нацртани Мрзливи За Бебиња Со Лисја Од Кожа Организатор На Фиока За Камериер За Паричници, Часовници, Клучеви, Монети, Мобилни Телефони И Канцелариска Оп

Аисо Рачно Нацртани Мрзливи За Бебиња Со Лисја Од Кожа Организатор На Фиока За Камериер За Паричници, Часовници, Клучеви, Монети, Мобилни Телефони

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофибер кожа прикачена со фини и издржливи шевови, давајќи му елегантен изглед и издржливо тело Дизајн на преклопување-со прилепувања во 4-те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да се спакува рамно во вашиот случај или торба. Димензии-организаторот на лондонската кожна лента мери 6,3 х 6,3 инчи / 8 х 8 инчи (изберете една од двете големини. Едноставно И Практично-Давајќи му елегантен изглед и практичност,што се користи за складирање на вашиот мобилен телефон,часовник,клуч,накит и промена итн. КАМЕРИЕР ПОСЛУЖАВНИК ШИРОКА УПОТРЕБА : Погодност За Чување работи за дома,канцеларија, Забава На Отворено и убав изглед како Мебел. Едноставен организатор на фиока за кожа лондон лента за кожа организира дизајниран и изработен со цел производство на функционален производ и удобен и модерен додаток на кој може да се потпрете.

Други карактеристики

Најдобри понуди