.

.

Полици за складирање на кујна Tomyeus, 3-слоеви полица за складирање на храна со тркала што може да се отстрани Организаторот за заштеда на кујната

Полици за складирање на кујна Tomyeus, 3-слоеви полица за складирање на храна со тркала што може да се отстрани Организаторот за заштеда

DEN 460.80

Количина на стоки
Тековен

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост Кујнскиот агол решетката може да се вклопи во секој ќош и пукнатина од вашиот дом, стои светло против wallидот за да го искористи добро користењето на ограничениот агол. Издржлива и стабилна конструкција со лесно чистење, антикорозија, отпорни на гребење и водоотпорни карактеристики можат да се користат долго време. Брзо и лесно склопување, може лесно да се направи од едно лице. Овој организатор на единици за полици со 3 нивоа може да се користи насекаде, може да се користи бања, складирање на кујна и други сцени. Оваа решетка за складирање е многу практична и многу убава. Усвојува 3 нивоа дизајн што може да обезбеди доволно простор за чување на вашите артикли. Параметри на производство : Име на производот : Rack Color за складирање како што е прикажано : Како што е прикажано, на подови на подови : 3 подови што може да може Кујната пакет вклучува : 1*Racknote за складирање : По приемот на стоката, проверете ја стоката.

Други карактеристики

Најдобри понуди