.

.

MFCHY MultiLeyer Simple Shoe Space Space Space Space Space Space Boots Организатор плакарот DIY Собрани модул кабинет за чевли со мебел за дома

MFCHY MultiLeyer Simple Shoe Space Space Space Space Space Space Boots Организатор плакарот DIY Собрани модул кабинет за чевли

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Персонализирано складирање што е лесно да се собере : можете да го отстраните панелот и да го изградите во решетката за чевли од 2 нивоа или 3-ниво за да одговараат на различни типови чевли Солидна и издржлива рамка е изработена од цврста челична жица изработена од хром, што може да се издржи долго време. Лесно за чистење, погоден за стилот на кој било дом. Прилагодлива висина на скалилата-лесно да се собере-само клип на полицата во рамката. Можете лесно да ја прилагодите висината на полицата што може да смести чевли со различни големини. Дури и високите чизми можат лесно да се чуваат. Мултифункционално-можете да ставите сандери на полицата во дневната соба и да ги ставите во плакарот за да ја одржувате облеката уредна. Направете просторијата за комунални услуги да изгледа почиста. Одлично решение за да ги задржите влезните пасуси, плакарите, домовите, патиштата, просториите за кал и гаражите подалеку од хаосот. Лесни, издржливи и практични.

Други карактеристики

Најдобри понуди