.

.

Пинцета Гуру Ноктите Машини-2 Пакет Професионални, Нерѓосувачки Челик пети &засилувач; Прст Ноктите Машинка Во Собата За Мажи, Жени И Деца-Криви Работ, Мат Црна

Пинцета Гуру Ноктите Машини-2 Пакет Професионални, Нерѓосувачки Челик пети &засилувач; Прст Ноктите Машинка Во Собата За Мажи, Жени И Деца-Криви

DEN 125.12

Количина на стоки
Тековен

Издржлив : Изграден да трае, нашата машинка за нокти е изработена од нерѓосувачки челик со врвен степен и мат финиш за зафат што не се лизга Comfortableономски : Удобен и лесен за употреба, нашиот секач за нокти ги лулка прстите за подобра контрола и посигурен клип. Заоблени Рабови : Дизајнирани Со заоблени рабови за сечење и совршено усогласени сечила, нашите нокти за нокти за дебели нокти можат да ги исечат цврстите нокти со најголема прецизност. За Секого : нашите професионални машинки за нокти за дебели нокти можат да се користат во салони за нокти или дома од постари лица, старатели, мажи, жени, па дури и деца!. Комплет за подароци : Спакувани заедно во елегантна кожна футрола, нашите машинки за нокти за мажи и жени прават одличен додаток на најважните работи за чешлање на секого.

Други карактеристики

Најдобри понуди