.

.

Камера за ендоскоп за инспекција на Daxiongmao со 8 светлина - 1080p HD мозоци камера IP67 водоотпорен Borescope може да фотографира, 16.4ft полу -тежок кабелски ендоскоп камера

Камера за ендоскоп за инспекција на Daxiongmao со 8 светлина - 1080p HD мозоци камера IP67 водоотпорен Borescope може да фотографира, 16.4ft

DEN 1343.84

Количина на стоки
Тековен

【Широк спектар на апликации】 Инспекциската камера не бара Wi Fi, мобилни телефони и апликации и се идеални асистенти за вашата индустриска работа Водоводната камера која совршено комбинира погодност, убавина, практичност, водоотпорни и други својства може да ја олесни вашата работа. Камерите за одвод на цевки можат да бидат широко користени за механичка инспекција, автоматско поправка, водовод, домашни работи, wallид, оџак или климатизација Одржување. 【Професионална индустриска камера】 IP68 водоотпорни Borescopes лесно може да се справи со дождливите денови и влажните околини, доволно за да ги задоволите разни потреби во вашата работа. Не-лизгачкиот мат тело ја прави камерата на ендоскоп со светло удобна за држење, лесна и удобна и поудобна за употреба. 【Мулти функционални практични додатоци】 Магнет може да се користи за да се стават предмети на места што е тешко да се допрат, како што се монети под софата до клучот што паѓа во цевката за одвод. Куката може да се користи за да се собере прстенот или клучот во канализацијата или на други места што не можете да ја добиете со рацете. Страничното огледало ќе биде добра алатка што можете да го проверите местото каде што сте биле проверени од различни агли. 【Со функции за видео и фотографии】 Долготрајната батерија од 3000m Ah му овозможува на USB-ендоскопската камера со светлина што ќе се користи за 3-4 часа, и не мора да се грижите за прекините на електрична енергија дури и кога работите на отворено.

Други карактеристики

Најдобри понуди