.

.

Cfpolar Beach Wooden Ocean 8x10 Smage Frame Photo Footh Display без мат фото рамки за табела или wallиден декор

Cfpolar Beach Wooden Ocean 8x10 Smage Frame Photo Footh Display без мат фото рамки за табела или wallиден декор

DEN 463.84

Количина на стоки
Тековен

【Исклучителна рамка за слика】 Рамката е изработена од цврсто дрво, а задната табла е изработена од дрвен материјал MDF Границата е отпечатена со персонализирана шема. Овие прекрасни рамки за фотографии се внимателно дизајнирани од дизајнерите за да ги заштитат и украсат вашите сакани фотографии. 【Wallид монтирање или табито Top】 Вклучува висечки куки за лесно да висат уметнички дела или фотографии во портрет или ориентација на пејзаж; Разновидниот килограм за кикстанд ви овозможува да прикажувате хоризонтално или вертикално. 【Eaey да ги инсталирате малите брави и дрвениот поддржувач на MDF можат да ви овозможат да ги вчитате и менувате сликите, портрети многу лесно. Лесен и лесен за употреба. 【Акрилен панел】 Висока дефиниција чиста акрилна табла, безбедна и лесна, заштити ги вашите скапоцени фотографии или уметнички дела од гребнатини, влага или прашина и може појасно да ги прикаже вашите слики или уметнички дела. 【Совршен избор како подарок】 Висок квалитет и рустикален дизајн го направија пристојни рамки за слики што може да биде подарок за споделување на негувана меморија на вашата сакана личност : за вашето семејство, баби и дедовци, пријатели, соученици, наставници и многу повеќе. 【Исклучителна рамка за слика】 Рамката е изработена од цврсто дрво, а задната табла е изработена од дрвен материјал MDF. Границата е отпечатена со персонализирана шема. Овие прекрасни рамки за фотографии се внимателно дизајнирани од дизајнерите за да ги заштитат и украсат вашите сакани фотографии. 【Wallид монтирање или табито Top】 Вклучува висечки куки за лесно да висат уметнички дела или фотографии во портрет или ориентација на пејзаж; Разновидниот килограм за кикстанд ви овозможува да прикажувате хоризонтално или вертикално. 【Eaey да ги инсталирате малите брави и дрвениот поддржувач на MDF можат да ви овозможат да ги вчитате и менувате сликите, портрети многу лесно. Лесен и лесен за употреба. 【Акрилен панел】 Висока дефиниција чиста акрилна табла, безбедна и лесна, заштити ги вашите скапоцени фотографии или уметнички дела од гребнатини, влага или прашина и може појасно да ги прикаже вашите слики или уметнички дела.

Други карактеристики

Најдобри понуди