.

.

4PCS лепило за приклучоци за приклучоци, фиксатор за приклучоци за приклучок за приклучок, фиксатор на држач за електрична лента, држач за заштитени заштитни средств

4PCS лепило за приклучоци за приклучоци, фиксатор за приклучоци за приклучок за приклучок, фиксатор на држач за електрична лента,

DEN 719.84

Количина на стоки
Тековен

Количина : getе добиете држачи за приклучоци од 4 парчиња, под услов да ги направите вашите додатоци за дома и да му дадете на околината чист и уреден изглед, мал фиксатор на држачи за електрична енергија за да ви помогне во вашиот живот Квалитет : Сопствениците на самоуправа за ленти за напојување се изработени од висококвалитетна пластика, издржлива и безбедна за употреба, доаѓаат со акрилно лепило, не е потребен удар, преносен и компактен, лесен за употреба и удобен за вашиот живот. Принцип на работа : Искористете ги предностите на две плочи кои се својствено заедно за да ја поправат предметот што се придржува на едно место. Дизајнот на лепило за лепило за лизгање без удар е погодно да ја држите вашата ставка, можете да ги носите со вас кога живеете, прилика и да работите. Широка примена : Поправувач за приклучок Особено дизајн за фиксирање на приклучокот за напојување, покрај тоа, можете да изберете да ги држите кутиите за хартија за ткиво, далечинскиот управувач, мала корпа, држачот на заштитниот протектор.

Други карактеристики

Најдобри понуди