.

.

Кристален пенкало Сваровски, црно мастило во бела обоена обвивка, кристален дизајн, од кристалната колекција

Кристален пенкало Сваровски, црно мастило во бела обоена обвивка, кристален дизајн, од кристалната колекција

DEN 656.00

Количина на стоки
Тековен

Мерење : Големина 14,3 см x 1 см Подигнете го секој ден : Додадете допир на елеганција и искра на вашите секојдневни задачи со ова деликатно и шармантно пенкало во својата елегантна бела обвивка. Прекрасно стокмено : Ова кристално пенкало за топка содржи црно мастило и дизајнирано со хромирано метален клип и логоа на Сваровски во средина, завршени со светло -кристали со сребрена боја. Практични и ефикасни : Црните касети со мастило во внатрешноста на пенкалото се во можност да бидат извадени и лесно да се полнат и заменат, правејќи го ова пенкало посебен, животен долг подарок или сигурен пенкало за себе. Наменето да трае : Ова пенкало е направено со кристали на Сваровски и трајни метали, но за да се обезбеди квалитетот да остане непроменет, избегнувајте контакт со вода, лосиони или парфеми. Испорачани се : 1x Сваровски кристално пенкало, кристали во сребрена боја со хром метален клип, доаѓа со Елегантна торбичка Сваровски. Мерење : Големина 14,3 см x 1 см. Подигнете го секој ден : Додадете допир на елеганција и искра на вашите секојдневни задачи со ова деликатно и шармантно пенкало во својата елегантна бела обвивка. Прекрасно стокмено : Ова кристално пенкало за топка содржи црно мастило и дизајнирано со хромирано метален клип и логоа на Сваровски во средина, завршени со светло -кристали со сребрена боја. Практични и ефикасни : Црните касети со мастило во внатрешноста на пенкалото се во можност да бидат извадени и лесно да се полнат и заменат, правејќи го ова пенкало посебен, животен долг подарок или сигурен пенкало за себе.

Други карактеристики

Најдобри понуди