.

.

Поставете алатка за алатки за удар 1/2 инчен клуч за воздушен пат, пневматски клуч за приклучок, алатка за рака на пневматски клуч за пневматски алатка за рака

Поставете алатка за алатки за удар 1/2 инчен клуч за воздушен пат, пневматски клуч за приклучок, алатка за рака на пневматски клуч за

DEN 1139.68

Количина на стоки
Тековен

★ Метален платен прекинувач за старт-стоп за издржливост ★ Ергономски дизајн, мала тежина ,. ★ Со вакуумска функција ,. ★ Компактна структура, низок шум и висока издржливост. ★ Влезот на воздухот има цедилка за да спречи странски материи да влезат во оштетеното движење. ★ Метален платен прекинувач за старт-стоп за издржливост. ★ Ергономски дизајн, мала тежина ,. ★ Со вакуумска функција ,. ★ Компактна структура, низок шум и висока издржливост. ★ Влезот на воздухот има цедилка за да спречи странски материи да влезат во оштетеното движење. Големина на квадратна глава : 1/2 (инч) Работен притисок : 0,8 (MPa) Брзина на оптоварување : 150rpm (вртежи во минута) Големина на погонот : 12,7 (мм) Големина на влезот на воздухот : 1/4 (инч) Должина : 260 (мм) Максимален вртежен момент : 61 (N.M) Алатка Нето Тежина : 1,3kg Series : Wrenchtorque на воздушниот сообраќај : 55intake Големина на цевката : 1/4 Брзина на време : 150.

Други карактеристики

Најдобри понуди