.

.

Longliter Vintage Women Ring Moon Sun Sun Set of Rings Geometry Geometry Pank Punk Прилагодлив стил Додатоци - Сребрена боја - JZ2957-2-83546 - подароци за накит

Longliter Vintage Women Ring Moon Sun Sun Set of Rings Geometry Geometry Pank Punk Прилагодлив стил Додатоци - Сребрена боја - JZ2957-2-83546

DEN 168.00

Количина на стоки
Тековен

Уникатен дизајн мода и издржлив, уникатен дизајн ве прават шармерни и елегантни Совршен подарок за себе, мамо. Тетка, сопруга, сестра, внука, ќерка девојка, жени пријатели. Погоден за одење на забава, банкет или секојдневно носење. СОДРИНА суптилна елеганција. Совршен натпревар за разни прилики : Роденден / свадба / дипломирање / Денот на мајката / Денот на благодарноста / Божиќ / Нова Година / Ден на вinesубените. Ако имате какви било прашања во врска со накитот, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ќе се обидеме да се потрудиме да го поддржиме вашиот случај. Персонализирано име ѓердан срцев приврзок кучиња мечка стапало врежан накит жени деца најдобри фестивали подароци боја : злато, платина, роза Голдпат : пакет во форма на срце : картичка за пакување на картички : Прекрасна, романтична, трендовски, класичен и модалетип : не'рѓосувачки челик накит.

Други карактеристики

Најдобри понуди