.

.

Fxlymr огледало табела на врвот ретро европски огледало за шминка за носење огледало козметичко суета огледало, подарок на метална врамена железна уметност/бела/18x24cm

Fxlymr огледало табела на врвот ретро европски огледало за шминка за носење огледало козметичко суета огледало, подарок на метална

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Идеален подарок : Родендени, фестивали, бизнис, односи со јавноста, свадби Јасно е HD огледало, рефлексивни предмети без нарушување, без нарушување, добра перспектива, го одразуваат вашето вистинско лице. Ова козметичко огледало во класичен стил се совпаѓа со кој било декор и никогаш не излегува од стил. Дизајнот на таблети го прави целото огледало многу ретро и елегантно. Огледало за шминка на десктоп со една еднострана, Големина на производот : 18x24cm, 27x32cm, Големина на огледало : 10x16.5cm, 17,5x23cm, тоа е заштеда на простор и обезбедува елегантен декор во вашата соба. Стил : Европски стилови : шминка Mirrormaterial : Metal Shape : Round Design - Прекрасно современо огледало со одлична рефлексивна јасност.Суси - дизајнирани специјално за употреба во околина за бања, исто така е погодна за секоја просторија во домот или местото на работа. & Безбедност - Страните / рабовите на огледалото се измазнети и обликувани на сите остри рабови. Стандарди - Нашите огледала се произведуваат со употреба на квалитетно сребро огледало, произведени со употреба на најсовремена обработка на стакло од уметност од високо квалификувани занаетчии со долгогодишно искуство.

Други карактеристики

Најдобри понуди