.

.

PlaycaSally fansубители на вратот преносни преносни врвни, безброј лични обожаватели за вратот на лицето патуваат летни роденденски подароци за жени мажи деца црно

PlaycaSally fansубители на вратот преносни преносни врвни, безброј лични обожаватели за вратот на лицето патуваат летни роденденски подароци

DEN 894.40

Количина на стоки
Тековен

Моќен проток на воздух од 360 степени, правејќи да уживате во ладноста и удобноста во жешкото лето 3 Ниво прилагодување на брзината на ветерот, режимот на ветер, режимот на низок ветер и режимот на ветер, овозможувајќи ви да се оладите побрзо. USB-полнежот е удобен, преносен, лесен и лесен за корисниците. Вграден многу побезбеден турбо наместо видливо сечило на вентилаторот, додека пространиот излез на воздухот обезбедува далеку подобар ефикасен ефект на ладење. Вентилаторот на вратот има лесна и изработена од мек и силиконски материјал што е пријателски за кожата обезбедува удобна заштита на вратот. Оваа лента за вратот може да биде флексибилно ротиран од 45 ° за да ја прилагоди најсоодветната насока на ветерот, нема да се чувствувате непријатно или врзани кога ќе го закачите вентилаторот долго време.

Други карактеристики

Најдобри понуди