.

.

Тројански магнум подмачкани кондоми, екстра големи, 12 брои

Тројански магнум подмачкани кондоми, екстра големи, 12 брои

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Поголема големина за дополнителна удобност : дизајнирана да биде 30% поголема од стандардните кондоми, обезбедувајќи поудобно вклопување Свилен мазен лубрикант : Дојдете со ултразвучен премиум лубрикант што ја подобрува удобноста и чувствителноста за време на сексуалната активност. Затегната основа за безбедно вклопување : Обезбедувајќи дека тие остануваат безбедно на место за време на употребата. Специјален крај на резервоарот : Секој кондом има посебен крај на резервоарот кој нуди дополнителна заштита и помага да се спречи истекување. Премиум латекс за намален ризик : направен од висококвалитетен латекс, помага во намалување на ризикот од несакана бременост и потенцијалните ризици поврзани со интимни средби. Искусете го златниот стандард на удобност и заштита со кондомите на Тројан Магнум XL. Поголеми од стандардните кондоми, тие обезбедуваат екстра-удобно и безбедно вклопување.

Други карактеристики

Најдобри понуди