.

.

Vutec Lectric 1 RF Plug & Watch Wall или watchид или тавански проектор екран 92in до 163 во Diag 16: 9, 16:10 или 2,35: 1 Електричен анти-Крејт филм за домашно кино кино | САД направија

Vutec Lectric 1 RF Plug & Watch Wall или watchид или тавански проектор екран 92in до 163 во Diag 16: 9, 16:10 или 2,35: 1 Електричен анти-Крејт

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Lectric 1 RF Wallид или таванот монтиран на проекторот Екран црно или бело куќиште 92in до 163 во Diag 16 : 9, 16 : 10 или 2,35 : 1 Областа за гледање : Варира 1 Површинска опција за затегнување на системот за затегнување на VUTEC, направен во флексибилната инсталација на САД Lectric 1 RF : Најпопуларен екран за моторизиран проекција на VUTEC, има уникатен екран за приклучок и гледање со трајно куќиште за алуминиум за апликации за wallидови или тавани. Претставувајќи ја најдобрата вредност во својата класа. Lectric 1 доаѓа стандард со карактеристики со додадена вредност, вклучување на системот за монтирање на EMS EM EMS EM, за апликации за wallидови или тавани. Клучни карактеристики : Ribbed Aluminum Roller со систем за олеснување на ткаенината VUTEC * Рачен прекинувач на прекинувачот на wallидот вклучен * Интегрира со многу системи за контрола на VUTEC * Екран на проектор за употреба * * Сликата на Lectric 1 RF е чиста и јасна и ќе прикаже слики во 4 K, 8 K Ultra HD или повисоко, во зависност од способноста на проекторот. Овој моторизиран/електричен wallид или плафонски монтиран проектор екран е идеален за домашни театри, семејни простории, простории за забава и игри и простории за конференции. Екранот со моторизиран/електричен wallид или таванот на Lectric 1 RF е направен за предните проектори што се проектираат на екранот и има одличен широк преглед на слика.

Други карактеристики

Најдобри понуди