.

.

2 Пакувајте шише со топла вода со покривка 2L, торба со топла вода за олеснување на болката, ПВЦ рачни нозе потопло и топлинска терапија за менструални грчеви, рани од

2 Пакувајте шише со топла вода со покривка 2L, торба со топла вода за олеснување на болката, ПВЦ рачни нозе потопло и топлинска терапија за менструални

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

[1] Висококвалитетен материјал : Направено од задебелена еко-пријателска ПВЦ материјал, протек, без мирис, докажана експлозија, висока јачина, отпорност на временски услови и одлична геометриска стабилност [2] Лесен за употреба : Широката уста е лесна за пополнување и анти -спутната усна со шише со топла вода со капакот спречува да се испушти вода како да се врати како оние стари гумени. Пополнете само на две третини максимум капацитет. Транспарентно е. Нема повеќе претпоставки за тоа колку топла вода има внатре. [3] Топла компресија и ладно пакување : шише со топла вода може да олесни низа болки, како што се главоболки, грчеви, болка во мускулите и менструална болка. Овие торби, исто така, можат да се користат и за топли и за ладни компреси. [4] Вклучен пакет : 2 парчиња ПВЦ шишиња со топла вода (2 L), 2 меки кадифени капаци. [5] Услуга по продажба : Ние сме толку сигурни во квалитетот на нашата торба со топла вода.

Други карактеристики

Најдобри понуди