.

.

Knick Knack Подароци Секако Дека Сум Во Право! Јас сум Зучек! - 15оз Керамичка Шолја За Кафе, Бела

Knick Knack Подароци Секако Дека Сум Во Право! Јас сум Зучек! - 15оз Керамичка Шолја За Кафе, Бела

DEN 441.44

Количина на стоки
Тековен

ЦВРСТА и ИЗДРЖЛИВА - Нашата шолја за кафе од 15 метри има издржлива конструкција, чист и префинет изглед, светло живописно боење и совршено печатење Премиум керамиката што се користи во процесот на производство и дава на оваа кригла убаво цврсто чувство. Рачката е мазна и совршено големина за раце од сите големини. СОВРШЕН ПОДАРОК - ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни настани, диплома или eventsени настани, забави и многу повеќе. БЕЗБЕДНОСТ ПРВО-Оваа кригла е безбедна за миење садови и безбедна за микробранова печка. Тоа значи дека не треба да додавате на веќе огромниот куп садови во вашиот мијалник. Можете да пиете без грижа, а потоа да ја испуштите во машина за миење садови. СОВРШЕНО КВАЛИТЕТНО ПЕЧАТЕЊЕ-Сите уметнички дела се печатат со користење на нашиот нов процес на мастило базиран на нетоксична боја.

Други карактеристики

Најдобри понуди