.

.

Fxlymr гроздобер рачно огледало рачно огледало огледало огледало мини патувања дами рачка за резба од ретровизори лесен за носење креативно повеќебојно/g

Fxlymr гроздобер рачно огледало рачно огледало огледало огледало мини патувања дами рачка за резба од ретровизори лесен за носење креативно

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Ocketебно суета огледало како роденден, Денот на благодарноста, Божиќ, свадба, годишнина или подарок за Денот на вineубените! Изненадете ја вашата сопруга, девојка, мајка или пријателка која ќе стане невеста со навистина зачудувачко огледало! ♥ Преку густиот судски стил, луѓето не можат да го спуштат!. ♥ Многу деликатна и луксузна врежана шема, додадена на дијамантот и тешката занаетчиство. ♥ Ретро сет на огледало на рачката, телото на огледалото е изработено од метал од легура на цинк и има тешка рака. ♥ Материјал : Метални леќи за позлата, занает : Тридимензионално шупливо, дијамант, огледало : еднострано огледало, огледалото има вкупна должина од 22 см, должина на леќи од 13 см и ширина од 9,5 см. Ocketебно суета огледало како роденден, Денот на благодарноста, Божиќ, свадба, годишнина или подарок за Денот на вineубените! Изненадете ја вашата сопруга, девојка, мајка или пријателка која ќе стане невеста со навистина зачудувачко огледало!. ♥ Преку густиот судски стил, луѓето не можат да го спуштат!. ♥ Многу деликатна и луксузна врежана шема, додадена на дијамантот и тешката занаетчиство. ♥ Ретро сет на огледало на рачката, телото на огледалото е изработено од метал од легура на цинк и има тешка рака. ♥ Материјал : Метални леќи за позлата, занает : Тридимензионално шупливо, дијамант, огледало : еднострано огледало, огледалото има вкупна должина од 22 см, должина на леќи од 13 см и ширина од 9,5 см.

Други карактеристики

Најдобри понуди