.

.

БЕСТОЈАРД Кутии За Складирање Декоративни од 2 Божиќни Тегли за Бонбони тегли за божиќно лекување јасни тегли за бонбони тегли за колачиња бонбони Канистер Снешко

БЕСТОЈАРД Кутии За Складирање Декоративни од 2 Божиќни Тегли за Бонбони тегли за божиќно лекување јасни тегли за бонбони тегли

DEN 140.64

Количина на стоки
Тековен

Фланелен + пвц ДЕКОРАТИВНА БОЖИЌНА ТЕГЛА : Изработена од фланелен материјал, исклучителни детали и дизајн. ДЕКОРАТИВНА ТЕГЛА ЗА БОНБОНИ : Мала големина и пренослива за носење. Се користи За божиќни украси. БИСКВИТ ТЕГЛА со КАПАК : Одлично за чување на вашите бонбони, подарок и други мали нешта. БОЖИЌНА СЛАТКА ТЕГЛА : совршен подарок за вашето семејство и пријатели. БОЖИЌНА ДЕКОРАЦИЈА на МАСА : прекрасниот Божиќен украс е погоден За Божиќ, Бутик, стоковни куќи, дом, итн. Пакетот Вклучува 2 х Божиќ Бонбони Тегла Карактеристики-Големина : 8 х 8 х 17 см. - Изработени од фланелен материјал, исклучителни детали и дизајн. - совршен подарок за вашето семејство и пријатели. - Мала големина и пренослив за носење. Се користи За божиќни украси. - Прекрасниот Божиќен украс е погоден За Божиќ, Бутик, стоковни куќи, дом, итн. - Боја : како што е прикажано. - Одлично за складирање на вашите бонбони, подароци и други мали нешта. - Материјал : Фланелен+ пвц.

Други карактеристики

Најдобри понуди