.

.

Една 1 мешани задоволства избрани кондоми, пакет од 12

Една 1 мешани задоволства избрани кондоми, пакет од 12

DEN 266.72

Количина на стоки
Тековен

Едно мешани задоволства разновидни кондоми, пакет од 12 Едно мешани задоволства разновидни кондоми, пакет од 12. Нашите кондоми се направени од природна гума латекс, се вегански-пријателски, подмачкани со нашиот премиум силиконски лубрикант и ослободени од какви било парабени, глицерин, глутен , спермицид и мириси. Еден кондом го карактеризира нашиот комерцијален Sensate Ex мек латекс што се движи со вашето тело за поприродно чувство на задоволство. Вклучува врв на резервоарот.

Други карактеристики

Најдобри понуди