.

.

Pocketебна алатка, MultiTool картичка, 7 во 1 џебна алатка, шрафцигер, отвор за шишиња, клуч за клучеви, владетел, нож за авантура за патувања на отворено, мултитули

Pocketебна алатка, MultiTool картичка, 7 во 1 џебна алатка, шрафцигер, отвор за шишиња, клуч за клучеви, владетел, нож за авантура за патувања

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Добар материјал : Multitool картичката е изработена од не'рѓосувачки челик и материјали за јаглероден челик, не е лесен за деформирање, многу издржлива за долго време Убав дизајн : Дизајнот на синџирот на клучеви ја прави џебната алатка прилично одлична декорација на чантата и ранецот, едноставна за употреба. Широка алатка : Multi Tool картичката е погодна и за внатрешна и за надворешна употреба, вклучително, но не ограничувајќи се на патување, кампување, пешачење, пикник, итн. Лесно носење : 6,7 x 2,1 см Компактна големина заедно со мала тежина во голема мерка го олеснуваат складирањето и носењето како што носат како Па. Различни алатки : Оваа мултитула исто така може да работи како шрафцигер, отвор за шишиња, клуч, владетел, лак и така натаму, многу практично. Спецификација : Тип на ставка : Мултитул материјал : Не'рѓосувачки челик + Апликација за јаглероден челик : За авантура, затворен, патување, итн.

Други карактеристики

Item Type:
Multitool
Material:
Stainless Steel + Carbon Steel
Application:
For adventure, indoor, travel, etc.
Product Size:
Approx. 6.7 x 2.1cm / 2.64 x 0.83in
Included Functions:
Slot screwdriver, bottle opener, hex wrench, cross screwdriver, calibrated scale, key hole, nailer. 
Package List:
1 x Multitool :

Најдобри понуди