.

.

WIHA 52105 FILLIPS шрафцигер со микрофиниска рачка, 1 x 80мм

WIHA 52105 FILLIPS шрафцигер со микрофиниска рачка, 1 x 80мм

DEN 1321.60

Количина на стоки
Тековен

WIHA 52105 FILLIPS шрафцигер со микрофинизирана рачка 1 x 80мм Блејд висока легура хром-ванадиум-молибден челик, зацврстен, тврд хром. WIHA Microfinish рачка, целулоза-ацетат, отпорен на удар, нелизгање, масло и маснотии отпорни. Тркалезни лопати. WIHA Tools USA го олеснува купувањето на брендот за врвни рачни алатки на Германија. WIHA прави вид на алатки што ќе ги достигнете одново и одново, од 1 -ви модерна прецизна шрафцигери до најбезбедните изолирани производи со VDE во индустријата. Како една од најиновативните компании за алатки за раце во светот, WIHA има долга традиција да прави високо функционални производи кои се специјално дизајнирани за да ги задоволат потребите на професионалците. Можете да ги нарачате нашите алатки преку нашите американски центри за дистрибуција или преку Интернет. Корпорацијата Вили Хан, САД ДБА Виха Алатки е целосно подружница на Виха Веркзеж Гмб Шонах, Германија.

Други карактеристики

Најдобри понуди