.

.

Creatrill 1920 PCS Flatback бисери за занаети, бисери за коса за коса за коса за уметност за нокти, налепници за самостојно лепило, 3мм/4мм/5мм/6мм мешана големина

Creatrill 1920 PCS Flatback бисери за занаети, бисери за коса за коса за коса за уметност за нокти, налепници за самостојно лепило,

DEN 209.60

Количина на стоки
Тековен

5 големини на бисер со рамен бек : Секој лист содржи бисери од 192 парчиња, вкупно 10 листови, големината вклучува 3мм 4мм 5мм 6мм Широки апликации : Налепниците за самолепливи бисери се погодни за разни уметности и занаети, шминка за лице, бисери за нокти, бисери за коса, украси за фустани, и др. Исто така е совршено за различни прилики, како што се свадби, дипломирање, домашни забави. Лесен за употреба : Бисери од половина круг доаѓаат со лепило, што го олеснува заглавувањето на површината. Само излупете го од филмот и нанесете, не ви треба лепак. Пристоен изглед : Бисерите се изработени од висококвалитетен материјал од смола, со мазна и сјајна површина, без гребнатини. Има пристојна боја на слонова коска, погодна за сите видови украси. Внимание ве молам : бисерите за нокти и коса се мали, ве молиме, држете ги подалеку од децата до да се избегне гушкање. И ве молиме, осигурете се дека целната површина чиста и мазна за да се држи долго. 5 големини на бисер со рамен бек : Секој лист содржи бисери од 192 парчиња, вкупно 10 листови, големината вклучува 3мм 4мм 5мм 6мм. Широки апликации : Налепниците за самолепливи бисери се погодни за разни уметности и занаети, шминка за лице, бисери за нокти, бисери за коса, украси за фустани, и др.

Други карактеристики

Најдобри понуди