.

.

Популарна издржлива бања модерна допрена миксер за базен, Торнеира за мијалник за миење садови, монтиран единечен лост ладна и топла вода countertop слив на басен со вод

Популарна издржлива бања модерна допрена миксер за базен, Торнеира за мијалник за миење садови, монтиран единечен лост ладна и топла

DEN 3040.00

Количина на стоки
Тековен

▶ 【Премиум квалитет】 Цврст конструирање на телото на телото на телото обезбедува трајна употреба, секоја чешма за мијалник во кујната се тестира под висок притисок на водата за да се обезбеди висок квалитет и долга издржливост ▶ модерен дизајн】 мат црна завршница е со добар квалитет, антикорозија, Анти-Тарниш. Ултра модерна чешма за вашата кујна суета. Тоа е убав додаток на вашата кујна. Многу естетски пријатно да се погледне . ▶ 【Лесно е да се работи】 Дизајн на единечна рачка Интегрирана за да се контролира температурата на водата и волуменот на проток лесно, високиот лак 360 степени вртливо снабдување со целосен опсег пристап за миење, ажуриран механички систем за повлекување на оригинално место по употреба . ▶ 【Стабилен притисок на вода】 Можете да ги префрлите режимите за спреј по волја без нестабилен притисок на вода. 3 режими на спреј (поток, спреј, пауза) и главата за извлекување на распрскувачот може да ги задоволи вашите различни потреби. Проток за пополнување вода, спреј за испирање, пауза за избегнување на прскање при движење на главата на спреј . ▶ 【Заштита по продажбата】 Пред и по вашето купување, ние ќе обезбедиме висококвалитетна и пријателска услуга за клиенти. Ако ви треба помош со какви било проблеми со производот, ќе се осигураме дека можеме да дадеме се од себе за да ви помогнеме! Ние ќе одговориме на вашата е -пошта во рок од 24 часа!. ▶ 【Премиум квалитет】 Цврст конструирање на телото на телото на телото обезбедува трајна употреба, секоја чешма за мијалник во кујната се тестира под висок притисок на водата за да се обезбеди висок квалитет и долга издржливост . ▶ модерен дизајн】 мат црна завршница е со добар квалитет, антикорозија, Анти-Тарниш. Ултра модерна чешма за вашата кујна суета. Тоа е убав додаток на вашата кујна. Многу естетски пријатно да се погледне . ▶ 【Лесно е да се работи】 Дизајн на единечна рачка Интегрирана за да се контролира температурата на водата и волуменот на проток лесно, високиот лак 360 степени вртливо снабдување со целосен опсег пристап за миење, ажуриран механички систем за повлекување на оригинално место по употреба . ▶ 【Стабилен притисок на вода】 Можете да ги префрлите режимите за спреј по волја без нестабилен притисок на вода. 3 режими на спреј (поток, спреј, пауза) и главата за извлекување на распрскувачот може да ги задоволи вашите различни потреби. Проток за пополнување вода, спреј за испирање, пауза за избегнување на прскање при движење на главата на спреј . ▶ 【Заштита по продажбата】 Пред и по вашето купување, ние ќе обезбедиме висококвалитетна и пријателска услуга за клиенти.

Други карактеристики

Најдобри понуди