.

.

Lalahoni 2 пакувања градинарски трели за искачување на растенија надворешно затворено тенџере | Поддршка од високи растенија со 67 инчи со прилагодливи раце на уделот | ?

Lalahoni 2 пакувања градинарски трели за искачување на растенија надворешно затворено тенџере | Поддршка од високи растенија со

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Висок и декоративен - 2 пакувања, 67 "високи градинарски оселиск Трелис со прилагодливи раце на уделот, ширината на дното може да се прилагоди според вашите потреби Тие се одлични за обука за искачување на растителни растенија и прикажување на нивната убавина во затворен простор на отворено. Само додава дека додава тој дополнителен декоративен допир. Отпорен на 'рѓа и отпорни на временски услови-метални столбови со пластична обвивка што содржи УВ инхибитори за да се спротивстават на оштетување на сонцето и избледени, нежни на растителни стебла. Цврст, сепак лесен - Градината Трелис е доста висока и добра ширина, но сепак лесна, закопана во земја или голем тенџере за најдобра стабилност во вашата градина, задниот двор, внатрешен двор или агол на вашата дневна соба, држете се на високо ниво ветрови и силен дожд. Забелешка : Дупките пред-дупчење во земјата за да им помогнат да ги туркаат во земја. Мулти-намена-Ова поддржувач на црни метални метални плочи обезбедуваат супериорна сила за многу видови на цветна лоза од растително овошје, како што е роза, Роуз Буш, тешка искачување роза, Клематис, Јасмин, Вистерија, Бугаинвила, Објавувач, Ајви, утрински слава, Сузан од црни очи, куќа од труба, лоза на труба, растително овошје, винова лога, малина, грашок, краставици од тули, тули од домати , растенија од грав, страст овошни винова лоза, цреша домати во тенџере, пластери, кренати кревети и контејнери. Грижа на клиентите - Ние работиме напорно за да се обезбеди нашата градинарска трева за растенија за искачување да се изградат за да траат.

Други карактеристики

Најдобри понуди