.

.

Филм за заштита на екранот Atfolix компатибилен со заштитник на екранот Bluebird EF500R, ултра-чист FX заштитен филм

Филм за заштита на екранот Atfolix компатибилен со заштитник на екранот Bluebird EF500R, ултра-чист FX заштитен филм

DEN 235.04

Количина на стоки
Тековен

FX-Clear Protector Film : Ултра-чист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со Bluebird EF500 R Овој кристално чист, високо транспарентен филм за заштита на екранот е скоро невидлив. Со цврстина на молив од 6 H на притисок за пишување 500g, многу отпорен на гребнатини - екстремно отпорен на гребење, тврдо обложен заштитен филм компатибилен со Bluebird EF500 R. Издржливиот, повеќеслоен синтетички материјали на филмот обезбедува долготрајна механичка заштита на екраните против сите видови на оштетување-заштитниот на екранот е исклучително стабилен, издржлив и дизајниран за континуирана употреба. Додаток@folix - Направено во Германија *** Многу лесно се применува на заштитниот филм - 100% адхезија без меурчиња на чист екран, специјалниот силиконски лепило слој го присилува воздухот кога ќе се нанесе филмот, осигурувајќи се дека се прилепува силно на екранот. Филм за заштита на екранот FX-чиста екрана од Атфоликс, кристално чист, компатибилен со заштитниот екран на екран на Bluebird EF500 RTHE FX е транспарентен, високо-технолошки заштитен филм за екрани со висока резолуција. Ултра-чист и тврд обложен! Овој иновативен заштитен филм се одликува со својата врвна, кристално чиста транспарентност и одлична отпорност на гребење (може да издржи 6 H тврдост на молив на притисок за пишување 500 g). Овој високо транспарентен заштитник на екранот, кој е многу лесен за примена и може да се отстрани во секое време без да остави остаток, се придржува совршено на екранот без да влијае на неговото работење.

Други карактеристики

Најдобри понуди