.

.

Durascan D730, скенер за ласерски баркод, V20, црна

Durascan D730, скенер за ласерски баркод, V20, црна

DEN 3599.84

Количина на стоки
Тековен

Bluetooth безжична технологија - Компатибилна со i OS, Android и Windows уреди со типичен опсег на Bluetooth од 30 метри (98 стапки), Класа 2 Сертифициран од Apple за i OS уреди - Загарантирана компатибилност - со Capture SDK интегрирана во над 700+ апликации, приклучок за мобилни скенери за мобилни телефони се еден од најневолно интегрираните скенери што се достапни денес. Mobile Mobile скенери се исто така 100% компатибилни со која било апликација надвор од режимот HID (емулација на тастатура). Компатибилен со сите уреди и апликации со Android и Windows. Скенирање - Скенирање - ласер со високи перформанси Класа 2, идеален за умерени до ригорозни апликации за скенирање (скенира илјадници баркодови на ден), скенира до 180 ”(457,2 см) далеку со ласерски скенер. Исклучителна ергономија - мала, лесна и совршено се вклопува во рака за удобна употреба во текот на подолг временски период.

Други карактеристики

Најдобри понуди