.

.

Unsutuo Таа рече дека YAAAS свадбата за свадба со фото штандови реквизити за предлог -забава , свадба за невестински туш, ангажирани, украси за забава за свадби за свадба

Unsutuo Таа рече дека YAAAS свадбата за свадба со фото штандови реквизити за предлог -забава , свадба за невестински туш, ангажирани,

DEN 90.56

Количина на стоки
Тековен

Не се собира 12 парчиња златни букви, една бела лента и едно јаже од коноп доаѓаат одделно, потребни ви се две дупки на врвот на секоја картон за да ги карате заедно со прекрасна координативна лента или јаже од коноп. Костум за разновидност на конкурс. Закачете или држете го овој прекрасен гроздобер шик банер за супер слатки свадбени фотографии или забава за ангажман. Банерот може да биде поставен на масата за душички или да се обеси со лента на задниот дел од столчињата на вашиот прием или посебна пригода. Невестата и младоженецот можат да ги користат како реквизит за фотографии при фотографирање на свадбени. Овој транспарент ќе биде совршен додаток за вашиот автомобил за бегство! Доволно симпатично за да стои сам, но исто така ќе изгледаше симпатично спарено со панделки и стрими или зеленило и цвеќиња. Банерот е направен според највисоките стандарди за квалитет! Секоја буква и форма се исечени специјално за вашиот транспарент. Буквите и формите се направени од високо квалитетен картон. Банерот е обесен на природна боја на јута со доволно надградба за да се држи или да се спушти и ќе биде убав со години ако се грижи. Ова рече дека таа банер ќе додаде убав допир на вашиот посебен ден. 12 парчиња златни букви, една бела лента и едно јаже од коноп доаѓаат одделно, потребни ви се две дупки на врвот на секоја картон за да ги карате заедно со прекрасна координативна лента или јаже од коноп. Костум за разновидност на конкурс. Закачете или држете го овој прекрасен гроздобер шик банер за супер слатки свадбени фотографии или забава за ангажман. Банерот може да биде поставен на масата за душички или да се обеси со лента на задниот дел од столчињата на вашиот прием или посебна пригода.

Други карактеристики

Најдобри понуди