.

.

Торба за вкрстено допир на екранот, женска торба за торбичка за мобилни телефони со транспарентен прозорец

Торба за вкрстено допир на екранот, женска торба за торбичка за мобилни телефони со транспарентен прозорец

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Погодно - торбата со мобилни телефони со мобилни телефони има две дизајни за отворен џеб, можете да чувате кредитни картички, клучеви, кармини, слушалки, готовина и други мали предмети во предниот џеб Погодно за разни модели на телефон - Погодно за сите големини на мобилни телефони. Може да го ставите мобилниот телефон во задниот џеб за да спречите да се спушти кога активноста на отворено и да го користите телефонот директно на торбата преку чисти пластични страни. Лесна и пространа - чантата за монети ви овозможува лесно да излезете кога треба само да донесете некои мали предмети, како што се мобилни телефони, клучеви, кредитни картички, итн., За да не треба да се потпрете на џебовите на вашите Облека, и не мора да се грижите за торбата да биде преголема или премногу тешка. Практичен дизајн на допир на екран - Транспарентен прозорец ви овозможува едноставно да ги управувате телефоните без да ги извадите, како што се проверка на пошта, кратка порака за текст, прочитајте ги вестите, прекинувачот музика и многу повеќе. Одличен подарок - Погоден за купување, работа, датира и други прилики, може да се користи како посебен подарок за Денот на вineубените, Денот на мајката, Велигден, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, роденденот, Новата година и Божиќ. Погодно - торбата со мобилни телефони со мобилни телефони има две дизајни за отворен џеб, можете да чувате кредитни картички, клучеви, кармини, слушалки, готовина и други мали предмети во предниот џеб. Погодно за разни модели на телефон - Погодно за сите големини на мобилни телефони. Може да го ставите мобилниот телефон во задниот џеб за да спречите да се спушти кога активноста на отворено и да го користите телефонот директно на торбата преку чисти пластични страни. Лесна и пространа - чантата за монети ви овозможува лесно да излезете кога треба само да донесете некои мали предмети, како што се мобилни телефони, клучеви, кредитни картички, итн.

Други карактеристики

Type:
mobile phone bag
Applicable gender:
female
Product size:
about 18*11*3.5CM
Product material:
PU leather
Opening method:
cover type
pattern:
animal
Hardness:
Soft
Capacity:
Small capacity can put phone ,little cash ,change ,card
Package including::
1 * mobile phone bag:

Најдобри понуди