.

.

RoadPro RPS4027 7 заклучување на клешти со рачка за удобност, хром

RoadPro RPS4027 7 заклучување на клешти со рачка за удобност, хром

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Рачка за удобност Chrome anadium Steel Construction. Прилагодлива завртка за точен притисок. Сите намени заклучуваат клешти за камион, продавница или домашна употреба. Рачка за удобност. Chrome anadium Steel Construction. Прилагодлива завртка за точен притисок. Сите намени заклучуваат клешти за камион, продавница или домашна употреба. Овие 7-инчни клешти за заклучување со рачка за удобност се изработени од челик од хром ванадиум и имаат прилагодлива завртка за точен притисок. Идеално за затегнување, стегање, извртување и вртење. Овие клешти за заклучување на сите намени се одлични за камионот, продавницата или домашната употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди