.

.

Книги на Аервеал Биндер Компјутер Монитор за кревање на држач за мобилни телефони Бамбус биро за таблети Организатор Десктоп полица за книги за дома и канцеларија

Книги на Аервеал Биндер Компјутер Монитор за кревање на држач за мобилни телефони Бамбус биро за таблети Организатор Десктоп полица за

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Собрание без гужва : Инсталација без алатки за овој компјутерски штанд веднаш од кутијата! Премиум бамбус материјал : Направено од супериорен сигурен бамбус материјал, кој е доволно силен и стабилен за да држи до 80lb. Ослободете се од болка со кревач на монитор : Подигнете го вашиот мониторски екран, ослободете ја болката во очите, вратот и грбот додека го користите компјутерот, обезбедувајќи ви одлично работно искуство. Стабилен цврст монитор за монитор : Бамбус елегантен 20,5 "x 9,8" x 5.1 "Грниот монитор на површината може да држи компјутер, печатач или лаптоп на удобна и ергономска позиција. Како декорација на вашата работна маса со стилско складирање на биро. -Бродна инсталација за овој компјутер стои веднаш надвор од кутијата! Ослободете ја болката во очите, вратот и грбот додека го користите компјутерот, ви обезбедува одлично работно искуство. Стабилен тврд монитор за монитор : бамбус елегантен 20,5 "x 9,8" x 5.1 "Грниот монитор на површината може да држи компјутер, печатач или лаптоп на удобно и Ергономска позиција. Како декорација на вашата работна маса со стилско складирање на бирото. Едноставни, стилски и креативни книжарници се идеални подароци за семејството и пријателите. Име : Компјутерски монитор Подигач на стендматеријал : Bamboocolor : Brown/Natural Dimensions : 20,5 "x 9,8" x 5.

Други карактеристики

Најдобри понуди