.

.

Воена - Воздухопловна УСАФ УСАФ СРЦЕ 2 ДЕЦАЦИ НА НИВОТ - ДЕЦЕРСКИ ДЕЦЕРСКИ ДЕЦА НА АРТСК

Воена - Воздухопловна УСАФ УСАФ СРЦЕ 2 ДЕЦАЦИ НА НИВОТ - ДЕЦЕРСКИ ДЕЦЕРСКИ ДЕЦА НА АРТСК

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Сет од 20 декорации за нокти - рачно изработени во САД Лесно за примена - Упатства вклучени со секоја нарачка. Сите предмети испорачани со понуда за следење - комбинирана испорака. Одлично на природни нокти, гел нокти, акрилни лажни нокти или какви било нокти од типот на салон. Загарантирано 100% задоволство. Додатоци за уметност на DIY Nail - Забавни и модерни декорации за трансфер на вода, создавајќи ја крајната мода на ноктите за сите прилики! Многу стилови за избор! Направено во САД! Квалитет на брза испорака на салонот - 100% Забележано Забелешка Забелешка : Декалите се отпечатени на чиста трансфер филм, така што секоја бела боја на сликата ќе излезе јасна кога ќе се примени на ноктот. Користете бел лак на ноктите за да имате слика на сликата бела. Лесен за употреба, Упатство : 1. Насликајте ги ноктите со бела, или која било светлосна боја по ваш избор 2. Исечете што е можно поблиску околу посакуваната слика.

Други карактеристики

Најдобри понуди