.

.

Лејси Солиден Рација Шатл 8TB Надворешен Хард Диск Пренослив HDD-USB - C USB 3.0 Компатибилен, Отпорен На Пад На Шок Прашина, За Mac И КОМПЈУТЕР Компјутерски Десктоп Лаптоп, 1 Mo

Лејси Солиден Рација Шатл 8TB Надворешен Хард Диск Пренослив HDD-USB - C USB 3.0 Компатибилен, Отпорен На Пад На Шок Прашина, За

DEN 7999.84

Количина на стоки
Тековен

Чувајте, пакувајте и испраќајте содржина како никогаш досега СО 8 ТБ масивен капацитет во Солиден надворешен хард диск изграден уникатно рамен за торби со опрема спакувани во џем и пликови за испорака Лесно конфигурирајте РАЦИЈА 0/1 користејќи го волшебникот чекор-по-чекор за да го оптимизирате системот за перформанси или вишок. Заштитете ги проектите од неовластен пристап со системот за лозинка за само-шифрирање НА РАЦИЈА шатл. Вклучува едномесечно бесплатно членство Во Adobe Creative Cloud Сите Апликации Планираат пристап до прекрасни апликации за уредување фотографии и видео.

Други карактеристики

Најдобри понуди