.

.

Sewacc 1pc лепило вежбање за вежбање нокти салон за вежбање на рака држач за нокти, душек, златна смола, додатоци за блиц

Sewacc 1pc лепило вежбање за вежбање нокти салон за вежбање на рака држач за нокти, душек, златна смола, додатоци за блиц

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Перница за одмор на нокти-Дизајнот на сите дијаманти е исклучителен и привлечен, давајќи му добар декоративен ефект Перница за перници за нокти- тој е украсен со дијаманти, исклучителни и сјајни и има одличен изглед. Сјајна табела за уметност за нокти- може да биде како подлога за нокти за да се заштити работната површина. Мат за маникир за нокти за табела- Мат со маса за нокти има широк спектар на употреба. перница и одличен материјал за украсување облека. Маникир Мат и Перница-Дизајнот на сите дијаманти е уникатен и убав, што лесно може да го привлече вниманието и вниманието на луѓето. Перница за одмор на нокти-Дизајнот на сите дијаманти е исклучителен и привлечен, давајќи му добар декоративен ефект. Перница за перници за нокти- тој е украсен со дијаманти, исклучителни и сјајни и има одличен изглед. Сјајна табела за уметност за нокти- може да биде како подлога за нокти за да се заштити работната површина. Мат за маникир за нокти за табела- Мат со маса за нокти има широк спектар на употреба. перница и одличен материјал за украсување облека. Маникир Мат и Перница-Дизајнот на сите дијаманти е уникатен и убав, што лесно може да го привлече вниманието и вниманието на луѓето. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики за уметност за нокти -Може да им го дадете на вашите женски пријатели како подарок за празници, што е многу практично за нив десктоп за уметност за нокти. -Тоа е украсено со дијаманти, исклучителни и сјајни и има одличен изглед на преносен алатка за маникир за уметност за нокти.

Други карактеристики

Најдобри понуди