.

.

ТОПАЗИОН Мали Висечки Облаци За Патување Тоалетна Торба Торба За Шминка Козметички Организатор Пренослив Водоотпорен За Жени И Девојки

ТОПАЗИОН Мали Висечки Облаци За Патување Тоалетна Торба Торба За Шминка Козметички Организатор Пренослив Водоотпорен За Жени И Девојки

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : композитната водоотпорна ткаенина и специјалната обвивка на лесната луксузна женска чанта се избрани, а процесот на обложување е комбиниран за да го направи допирот мек и топол за да се грижи за вашите предмети ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Димензии 8,2"x3, 9" x8, 2 " /21x10x21 см, тежина 120g, поудобно за носење, може да се стави директно во багаж, да се одржува уредно и да се заштеди простор. ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ : една главна преграда со еластична, еден врвен мрежен џеб со еластична и еден преден страничен мрежен џеб. Може да се подели на складирање според вашите потреби и лесно ќе го добиете она што ви треба. ДЕТАЛИ ОРИЕНТИРАНИ : плисирана рачка, мека и мека, поудобна за допир, повлекување на патент со монистра, повеќе темперамент, дизајн на висечка кука, попогоден за употреба. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Лесен за носење, совршен за дома, патување, службено патување, туш во теретана и активности на отворено, исто така одличен подарок за вашето семејство и пријатели.

Други карактеристики

Најдобри понуди