.

.

Pfister Pfirst модерна тапа за мијалник за бања, единечна рачка, единечна дупка, мат црна завршница, LG142060B

Pfister Pfirst модерна тапа за мијалник за бања, единечна рачка, единечна дупка, мат црна завршница, LG142060B

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Тапа со мијалник за бања со една рачка - вклучува вентил и кертриџ и единечен прстен за монтирање; Факултативна плоча на палубата се продава одделно; Инсталација од 1 дупка Притиснете го загарантираниот тесен заптивка секоја употреба; Не се потребни алатки; Инстали за помалку од половина од времето на стандарден одвод. Брзо за инсталирање - тапа за мијалник за бања поставена на палубата за мијалник или countertop; Карактеристики PForever Seal Advanced Ceramic Disc Valve Technewe која никогаш нема да протекува. Водоотпорен-ги исполнува или ги надминува стандардите за водите на EPA за да се намали потрошувачката на вода за 30% и да им помогне на просечните домаќинства да ја намалат сметката за вода; ги исполнува или ги надминува критериумите на Калгрин, што помага во зачувувањето на водата во просечен дом за најмалку 20%. Ограничена гаранција за доживотно време - Доверба од 1910 година, тапаните на Пфистер е лидер во квалитетни производи за водовод; Сите славини се поддржани од нашата ограничена гаранција за живот, покривајќи ја финишот и функционираат онолку долго колку што го поседувате вашиот дом.

Други карактеристики

Најдобри понуди