.

.

Едноставноста на континуумот SE педикир Спа - не е потребно водовод за водовод

Едноставноста на континуумот SE педикир Спа - не е потребно водовод за водовод

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Без водовод и без инсталација Лесна отстранлива када (достапна во крем или црна). Заградни кадини за еднократна употреба. Три нивоа на вибрирачка аква масажа и топлина. Еко-пријателски, користи само 1,5 литри вода. Едноставноста SE Pedicure Se Pedicure SE е уметност за создавање стол за педикир без водовод или инсталација и едноставно како и неговото име. Најмногу еколошки светски педикир Спа.

Други карактеристики

Најдобри понуди