.

.

Покрив за шише со топла вода „лилјак и starsвезди“

Покрив за шише со топла вода „лилјак и starsвезди“

DEN 1281.60

Количина на стоки
Тековен

Супер мек 100% памук Печатено од едната страна со уникатен дизајн. Одговара на стандардно шише со топла вода од 2 литри. Не е вклучено шише со вода. Се гушкате во стил со овој мек 100% капакот на шише со топла вода од памук. Покриениот материјал е прилично тенок, што значи дека смирувачката топлина на внатрешното шише доаѓа низ брилијантно! Секоја покривка е отпечатена со уникатен дизајн од предната страна и има отворање на торбичката на задниот дел. Овој капак ќе одговара на секое стандардно шише со топла вода од 2 литри. Ве молиме, проверете ги големините внимателно за да се осигурате дека капакот ќе одговара на вашето шише со топла вода пред да го купите. Големина : Ширина : 23,5 см. Забележете : шишето со топла вода не е вклучено.

Други карактеристики

Најдобри понуди