.

.

ДЕЦАТА ПРЕТПОЧИТАА БОД СЛАТКО Колекционерски Кадифен, Разнобоен, 7 инчи, 81278

ДЕЦАТА ПРЕТПОЧИТАА БОД СЛАТКО Колекционерски Кадифен, Разнобоен, 7 инчи, 81278

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

БОД СЛАТКО : Овој колекционерски кадифен е совршен прв пријател Одликувајќи се со извезени детали и грав во нивните тела, овие ултра слатки, супер меки ликови сигурно ќе ги воодушеват обожавателите од сите возрасти, носејќи удобност за гушкање во годините што доаѓаат!. СОВРШЕНО ПОДАРОК : Идеално За мали раце, ова мало момче е одлично за порибување полначи, велигденски корпи, авантури во ранец, декорација на спалната соба и многу повеќе! Вашето дете ќе сака да го носи својот удобен симпатичен пријател со себе насекаде. МОДЕРНА КЛАСИЧНА ИГРАЧКА : Ликовите На Дизни веднаш се препознаваат од млади и стари, носејќи носталгија и удобност за сите. Оваа играчка ќе ви овозможи да споделите слатки спомени со вашето дете бидејќи го враќа минатото и му носи радост на вашето дете денес. КОЛЕКЦИОНЕРСКА ЗАБАВА : Доаѓајќи во различни ликови, нашите слатки кадифени животни се забавни за собирање и тргување и правење одлични спомени за деца, тинејџери и возрасни.

Други карактеристики

Најдобри понуди