.

.

Traveron Convertible ранец/торба за тота, црна, една големина

Traveron Convertible ранец/торба за тота, црна, една големина

DEN 1121.92

Количина на стоки
Тековен

Карактеристиките против кражба вклучуваат панели и ремени отпорни на решетки за мрежни мрежи, прегради за заклучување, заедно со внатрешни џебови за блокирање на РФИД Единствено разноврсна, облечете го 3 начини, како тота, ранец или крст. Внатрешноста има организатор на деловен додаток, џеб со патент и џеб за лизгање. Голем удобен преден џеб со џебови за внатрешни работи за носење најважни работи. Задно поминување низ каишот за лизгање над рачките со багаж со тркала. Карактеристиките против кражба вклучуваат панели и ремени отпорни на решетки за мрежни мрежи, прегради за заклучување, заедно со внатрешни џебови за блокирање на РФИД. Единствено разноврсна, облечете го 3 начини, како тота, ранец или крст. Внатрешноста има организатор на деловен додаток, џеб со патент и џеб за лизгање. Голем удобен преден џеб со џебови за внатрешни работи за носење најважни работи. Задно поминување низ каишот за лизгање над рачките со багаж со тркала. Основните конвертибилни ранец/тота се одвиваат од една до друга веднаш. Носете како тота или кога сакате да одите без раце, носете го како ранец. Затоа, престанете да ја гледате торбата-погледнете нагоре и видете што е пред вас со вграден систем за безбедност против кражба од 5 точки, вашите скапоцености се безбедни. Essentials Anti-Thef Convertible ранец/Tote носи и ги одржува предметите организирани ефикасно како секојдневна торба. Од повеќе џебови за складирање и внатре и надвор, до внатрешниот wallиден паричник за да не мора да носите дополнителна тежина на паричникот.

Други карактеристики

Најдобри понуди