.

.

БЕНЕКРЕАТ 100 парчиња Ви Благодариме Врежана Златна Фолија Печати, 2 Цвет Самолепливи Врежани Налепници Декорација Етикети За Коверти Дипломи Сертификати Награди Д

БЕНЕКРЕАТ 100 парчиња Ви Благодариме Врежана Златна Фолија Печати, 2 Цвет Самолепливи Врежани Налепници Декорација Етикети За Коверти Дипломи

DEN 203.04

Количина на стоки
Тековен

●Пакетот Вклучува : 25 листови налепници од златна фолија, 4 парчиња по лист, вкупно 100 парчиња Секоја налепница има дијаметар од 2"/5 см. Доволна количина за вашата секојдневна употреба. ●Силно Лепило Q : налепниците за златна заптивка имаат силна леплива подлога, нема потреба од дополнителен лепак, издржлив и цврст за употреба. Можете да го користите долго време. ●Текстура и Долготрајна q : Изработена од хартија обложена со фолија, сјајна и мазна на површината, моделот е малку подигнат за подобра тродимензионална. ●Широки Апликации● : самолеплива златна фолија врежани налепници, налепници за украсување медали. Погоден за разни украси, како што се сертификација, дипломирање, корпоративни пломби, нотарски печати, пликови. ●Лесен За Употреба : налепниците имаат самолеплив лепак што се лепи на повеќето површини како : хартија, пластика, метал, стакло, фолија. Совршен за картички, пликови, кутии, кеси, картони, ткива и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди