.

.

JW WINCO 12N6W10 NY-LEV серија WN 9100.1 Не'рѓосувачки челик Св.

JW WINCO 12N6W10 NY-LEV серија WN 9100.1 Не'рѓосувачки челик Св.

DEN 92.80

Количина на стоки
Тековен

Стакло исполнета најлон пластична основа Навојно обетка со крај на топката : 303 не'рѓосувачки челик. 303 не'рѓосувачки челик хексадецимален орев. Хексот орев е стандарден дел од склопувањето. Еластомерна гума не-лизгачка подлога. Поставувањето на најлонските машини на NY-Lev, се квалитетно и економично решение за вашите потреби за израмнување и прилагодување на висината. Навојни вртења на столпчиња 15 ° во сите правци. Не се препорачува да се премести обетката над ознаката од 15 °, во спротивно, топката крај на обетката може да излезе од своето седиште и ќе се разделат и обетка и подлогата. Орев за спојување не се препорачува да се користи за инсталација. Користете орев или прислушувана дупка од 1 - 1 1/2 пати поголема од дијаметарот на конецот што се користи. Факултативната подлога се користи за намалување на не-лизгање, бучава и вибрации. Единствената цврста квадратна шема на подлогата обезбедува попозитивна површина што не е на лизгање. ПАД се спротивставува на многу органски киселини, повеќето хемикалии, алкалини, сол, вода и корозија.

Други карактеристики

Најдобри понуди