.

.

За таблата Samsung Galaxy A 7.0 T280 T285 таблет покритие, ултра тенок фолио стојат спиење/будење кожен случај за Galaxy Tab A 7.0 SM-T280 SM-T285C верзија само 7

За таблата Samsung Galaxy A 7.0 T280 T285 таблет покритие, ултра тенок фолио стојат спиење/будење кожен случај за Galaxy Tab A 7.0 SM-T280 SM-T285C

DEN 159.68

Количина на стоки
Тековен

1x кожен случај 1x кожен случај. Опис на производот : Карактеристики : За Samsung Galaxy Tab A 7.0 T280 T285 (издание за 2016 година, само SM-T280 SM-T285 C верзија) Лесна апликација за клип. Копчиња за премиум копче за понатамошно заштита на вашиот уред додека овозможуваат пристап до сите копчиња. Тенок лесен издржлив заштитен напор со врвен квалитет на кожа PU. Мекиот ентериер без гребење на микрофибер додава удобност и дополнителен слој на заштита. Преклопувањето на капакот го трансформира случајот да биде штанд со два агли : совршено секогаш кога пишувате е -пошта или гледате филм. Вклучен пакет : 1x кожен случај Белешка : Само додаток, таблет и тастатура не се вклучени.

Други карактеристики

Најдобри понуди