.

.

Monsterенски панталони за пешачење во долина Monster, се протегаат конвертибилни поштенски патеки за брзо сување на лесни панталони за патувања на отворено

Monsterенски панталони за пешачење во долина Monster, се протегаат конвертибилни поштенски патеки за брзо сување на лесни панталони

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 92% најлон, 8% спандекс. Затворање на патент. Удобно и дишење : Направено од истегнување, влага, ултра лесна најлонска ткаенина. Панталоните за пешачење на жените се меки на допир, а ткаенината е дише и брзо суво, и доволно груб за да се спротивстави на абразијата. Заштита на сонце и отфрлање на вода : третманот UPF 50+ обезбедува одлична заштита од УВ. Отпорноста на вода помага да се спротивстави на светлиот дожд и течните дамки. Конвертибилен дизајн : Поштенски нозе тајни панталони до три четвртини панталони или шорцеви во ниеден момент. Крајот на пантолоните има смачкана јамка што ви овозможува слободно да се прилагодите. Ocketsебови со голем капацитет : Товарните панталони за пешачење имаат 5 џебови со голем капацитет, 2 наклонети џебови, 2 џебови за грб, 1 џеб на бутовите, лесно ги чуваат вашите работи по ваша погодност.

Други карактеристики

Најдобри понуди