.

.

АНЛИ ЛЕТ БЕЗБЕДНО 3x5 ФЕРСКИОТ АРМИСКИОТ ЗА АРМИСКИОТ АРМИЈА - ВИДОВИОТ БОЈА И СВЕТСКИ ДОГОВОР - ШЕТИРАЕ НА КАНВАС И ДВЕЕ ВИДОВИ - Воените знамиња на Соединетите држа?

АНЛИ ЛЕТ БЕЗБЕДНО 3x5 ФЕРСКИОТ АРМИСКИОТ ЗА АРМИСКИОТ АРМИЈА - ВИДОВИОТ БОЈА И СВЕТСКИ ДОГОВОР - ШЕТИРАЕ НА КАНВАС И ДВЕЕ ВИДОВИ - Воените

DEN 111.20

Количина на стоки
Тековен

100% полиестер Серија на Fly Breeze - Ова знаме е идеално за областа со ниски ветер. Лесниот дизајн му овозможува на знамето да лета во благ ветре. (Не се препорачува за супер ветровито на отворено). Доказ за избледени - веднаш ќе забележите колку е неверојатно печатењето. Бојата е многу светла и живописна. Покрај тоа, бојата е обработена за избледени докази, погодна за употреба на отворено. Занаетчиство - Направено од траен полиестер. Двоен зашиен низ работ и зајакнат со заглавие на платно и две групи на месинг. Целосно ќе го цениме занаетчиството и квалитетот на ова знаме. Спецификација - увезена. Направено од 100% полиестер. Пакетот содржи едно знаме на американското армиско знаме на Енли 3х5 метри. Гаранција на Анли - стоиме зад нашите производи! Сите предмети продадени од нас доаѓаат со 3-месечна гаранција.

Други карактеристики

Најдобри понуди