.

.

Cetsуан со цврста маса масажа за масажа на маса, сет за маса за масажа за масажа за масажа салон за кревети за кревети со постелнина со дупка за одмор на лице-d 70x180см

Cetsуан со цврста маса масажа за масажа на маса, сет за маса за масажа за масажа за масажа салон за кревети за кревети со постелнина со дупка

DEN 1022.40

Количина на стоки
Тековен

Влакно со високи квалитетни влакна-тоа е направено од меко полиестерско влакно, така што е анти-блескаво и анти-смалување дури и со дневна употреба Тоа е потрајно од вообичаените материјали. Cet Massage Couch Set-листот со здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот спа да биде чист и уредно и заштедете простор. ☀ Поставете дупка за одмор-дизајнирана со дупка за здив на лице и страничен џеб за мобилен телефон. -Лесно да се исчисти-ова покритие за креветот за убавина е машина што може да се мие и лесен за чистење. Само фен, без пеглање или скапо чистење!. Set ☀luxury Spa Set-убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата. Влакно со високи квалитетни влакна-тоа е направено од меко полиестерско влакно, така што е анти-блескаво и анти-смалување дури и со дневна употреба. Тоа е потрајно од вообичаените материјали. Cet Massage Couch Set-листот со здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот спа да биде чист и уредно и заштедете простор. ☀ Поставете дупка за одмор-дизајнирана со дупка за здив на лице и страничен џеб за мобилен телефон. -Лесно да се исчисти-ова покритие за креветот за убавина е машина што може да се мие и лесен за чистење. Само фен, без пеглање или скапо чистење!. Set ☀luxury Spa Set-убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата. Овој сет за здолништа со маса за масажа (со исклучок на табелата) може да ја ажурира вашата маса за масажа.

Други карактеристики

Најдобри понуди