.

.

10 ft Божиќни надуени надуени украси на отворено Божиќни украси во дворот со LED Christmas Countdown часовник, ирваси Дедо Мраз со надувување со ротирачки LED светла Божиќна праз

10 ft Божиќни надуени надуени украси на отворено Божиќни украси во дворот со LED Christmas Countdown часовник, ирваси Дедо Мраз со надувување

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

1 x 10,5ft Божиќни надувувања LED часовник за одбројување. 1 x ротирачки LED светла. 1 Xpowerful Air Blower. 1 XUL одобрен адаптер. 8 x удели на земја. 2 x јажиња и клипови. 4 x торби со вода. 【Одбројување на Божиќни надувувања】 !!! Ве молиме отстранете го транспарентниот изолационен лист пред да го користите часовникот за одбројување на Божиќ. Инаку, часовникот нема функција за меморија и прикажување на грешки "E0" .penguin има светла LED Countdown Cloade, кој го прикажува бројот на деновите што се смета за Божиќ. На задниот дел од LED таблата, можете да го поставите датумот со едноставен операција (види слика). 【Шарени LED ротирачки светла】 10 стапки Божиќни надувувања на отворено украси со супер светли бели светла и LED светла за ротирање на боја, кога ќе ги вклучите во стандарден електричен излез, ќе се надува за неколку минути. Ирваси на пингвин и надувување на Дедо Мраз се реални и симпатични за да го осветлат вашиот тревник или градина ноќе, создаваат Божиќна празнична атмосфера за најдобра привлечност кон децата, соседите и гостите!. 【Доказ за вода и добро изработени】 Надувувањето на Божиќните дворски украси се изработени од 190-тина двојно обложена задебелена водоотпорна полиестерска ткаенина, која е отпорна на рипчиња и солзи. Одличното шиење ја подобрува издржливоста на Божиќните надувувања за да се обезбеди години на употреба. Супер е лесно да се постави, да се симне и да се складира. Запомнете да го заштитите адаптерот за напојување да не се навлажни!. Design Дизајн на двојно засилување】 Нашите божиќни удари за дворот вграден со 4 водни торбички, долниот отвор има патент за додавање на вреќи со вода на дното на Божиќниот надувување. Ние дизајниравме 8 копнени влогови и 2 јажиња и клипови, кои можат подобро да се поправат на земја. Добивка гаранција, побезбедна и постабилна, не е лесно да се разнесе од ветрот. 【Внатрешни и надворешни украси】 Нашите Божиќни украси за надувување се погодни за затворен, двор, градина, забава, Божиќни украси за ноќни настани, Нова Година и повеќе. Детски исто така го сакаат тоа како Божиќен подарок. Празничната атмосфера на Божиќ ќе се врти околу вашето семејство. Доколку имате проблеми со нашите Божиќни надувувања, контактирајте не, ќе одговориме во рок од 24 часа. 【Белешки за Божиќниот часовник за Божиќ】 1. Пред да го користите LED -панелот, треба да го поврзете DC кабелот. Пред да го користите LED -панелот, треба да го исклучите транспарентниот изолационен лист. LED -панелот не е водоотпорен, не го изложувајте производот на дожд или друга влага. Овој производ што се применува само за одбројувањето на Божиќ. 【Одбројување на Божиќни надувувања】 !!! Ве молиме отстранете го транспарентниот изолационен лист пред да го користите часовникот за одбројување на Божиќ. Инаку, часовникот нема функција за меморија и прикажување на грешки "E0" .penguin има светла LED Countdown Cloade, кој го прикажува бројот на деновите што се смета за Божиќ. На задниот дел од LED таблата, можете да го поставите датумот со едноставен операција (види слика). 【Шарени LED ротирачки светла】 10 стапки Божиќни надувувања на отворено украси со супер светли бели светла и LED светла за ротирање на боја, кога ќе ги вклучите во стандарден електричен излез, ќе се надува за неколку минути. Ирваси на пингвин и надувување на Дедо Мраз се реални и симпатични за да го осветлат вашиот тревник или градина ноќе, создаваат Божиќна празнична атмосфера за најдобра привлечност кон децата, соседите и гостите!.

Други карактеристики

Најдобри понуди