.

.

EFB0812EHF 12V 0,68A 8032 8cm ладење вентилатор 80x80x32mm

EFB0812EHF 12V 0,68A 8032 8cm ладење вентилатор 80x80x32mm

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Модел : EFB0812 EHF Тековна : 0,68а. Големина : 80x80x32mm. Ако имате какви било потреби или помош, ве молиме испратете ни е -пошта, ние ќе бидеме среќни да ви служиме. вентилатор за ладење. вентилатор за ладење. EFB0812 EHF 12 V 0,68 A 8032 8cm ладење вентилатор 80x80x32mm.

Други карактеристики

Најдобри понуди