.

.

Адаптер за конектор на црево 1pcs Пневматски цилиндар со двојно шипка TN16 Bore 5/10/10/20/20/35/45/50/50/60/70/80/90/ 100/125

Адаптер за конектор на црево 1pcs Пневматски цилиндар со двојно шипка TN16 Bore 5/10/10/20/20/35/45/50/50/60/70/80/90/ 100/125

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Има карактеристики на висока пластичност, отпорност на ниска температура, отпорност на влијание и отпорност на корозија Мозочен удар : 10/15/20/25/30/35/45/45/50/60/70/80/90/ 100/125/150мм. Работна температура : -20 ~ 70 степени. Работен притисок : 0,1-1.0 MPa (14 ~ 145psi). Има карактеристики на висока пластичност, отпорност на ниска температура, отпорност на влијание и отпорност на корозија. Мозочен удар : 10/15/20/25/30/35/45/45/50/60/70/80/90/ 100/125/150мм. Работна температура : -20 ~ 70 степени. Работен притисок : 0,1-1.0 MPa (14 ~ 145psi). Користејќи исклучително изработка, врската со цревото е построга, запечатувањето е посилно и е безбедно и сигурен. Дизајнот на цревото ја олеснува работата и поефикасна. Име на продукција : Цилиндарматеријал : Алуминиум легура : TN Type Aperture : 16 MMSTroke : 10/15/20/30/30/35/40/45/50/60/70/80/80/90/90/100 /125/150mmworking Температура : -20 ~ 70 степени Притисок на степени : 0,1-1.

Други карактеристики

Најдобри понуди