.

.

Хардвер пролетен притисок Пролет y Тип пролет 304 Не'рѓосувачки челик притисок пролетна жица Дија 0. 4мм Надворешна диа 6мм должина 10-50мм 10 парчиња

Хардвер пролетен притисок Пролет y Тип пролет 304 Не'рѓосувачки челик притисок пролетна жица Дија 0. 4мм Надворешна диа 6мм должина 10-50мм

DEN 262.08

Количина на стоки
Тековен

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна и најеластична пролет Спецификација : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина. Дијаметар на жица : 0,4 мм. Надворешен дијаметар : 6мм. Должина : 10/15/20/25/30/35/40/45/50мм. Заменете ги вашите истрошени и опасни извори и вратете ја моќта на старите влошки. Опис на производите : Модел : 304 Пролесматеријал од не'рѓосувачки челик : 304 не'рѓосувачки челици : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина Дијаметар на жица : 0,4мм Надворешен дијаметар : 6ммл должина : 10/10/20/30/35/45/45/50mmnotes ● ако Треба да купите повеќе од една ставка, прво можете да додадете количка, ќе има поголем попуст. ● Можеме да обезбедиме големо ако ви треба голема количина, ве молиме контактирајте не. Ако цената за испорака е превисока, ве молиме контактирајте не. ● Сликата е само за илустрација, изберете ги вашите барања (големина 、 количина).

Други карактеристики

Wire diameter * Outer diameter* Length :

Најдобри понуди