.

.

Doitool Die Grinder Bits 50 парчиња Burrs carbide дрво за резба за резба, мелница за полирање на ротирачки челик, гравура за гравура, мелење за мелење за мелење за битови умираат

Doitool Die Grinder Bits 50 парчиња Burrs carbide дрво за резба за резба, мелница за полирање на ротирачки челик, гравура за

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Ротациони закопчиња за метал- можат да бидат на сите метали, вклучително и не'рѓосувачки и зацврстен челик, како и дрво, жад, мермер Додатоци за мелница за умирање- Ротари-датотеката со карбид може да се примени во производството на обработка, превртената обработка на рунда и ровови. Метални битови за вежбање за челик- Ако сте ентузијаст на DIY или хоби и занаетчиски вентилатор, дајте ја вашата ротациона алатка уште поголема функционалност со овој сет на ротациони датотеки. Вежба за бит за метал- Погоден за обработка на разни видови метален материјал, вклучувајќи зацврстен челик. Битови за резба од дрво- Одличен избор за вашата DIY дрво, резба, гравура и полирање. Ротациони закопчиња за метал- можат да бидат на сите метали, вклучително и не'рѓосувачки и зацврстен челик, како и дрво, жад, мермер. Додатоци за мелница за умирање- Ротари-датотеката со карбид може да се примени во производството на обработка, превртената обработка на рунда и ровови. Метални битови за вежбање за челик- Ако сте ентузијаст на DIY или хоби и занаетчиски вентилатор, дајте ја вашата ротациона алатка уште поголема функционалност со овој сет на ротациони датотеки. Вежба за бит за метал- Погоден за обработка на разни видови метален материјал, вклучувајќи зацврстен челик. Битови за резба од дрво- Одличен избор за вашата DIY дрво, резба, гравура и полирање. Пакетот вклучува 50 x ротациони датотеки Карактеристики -Исклучиво за обработка на разни видови метален материјал, вклучувајќи зацврстен челичен волфрам карбид бур.

Други карактеристики

Најдобри понуди